Optyka myśliwska PWS

Precise Weapon Sights  dostarcza przyrządy optyczne i elementy towarzyszące najwyższej jakości. Produkty z logo PWS to precyzja - powtarzalne nastawy, brak gubienia zera i inne niezbędne przymioty, które cechują optykę i sprzęt wysokiej jakości.

Koncesja Przyklejony

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 18.03.2015 otrzymaliśmy koncesję o numerze B-009/2015. Zapraszamy więc do zakupów u nas towarów koncesjonowanych jak broń i amunicja.

czytaj więcej

Op Drops McNETT

OpDrops to doskonały płyn, który nie tylko czyści, ale i zapobiega zaparowaniu soczewek. Soczewki parują wolniej, a w sytuacji zaparowania, para wodna dużo szybciej odparowuje z powierzchni. Jest to niezwykle przydatne podczas polowań zimą, kiedy para z naszego oddechu potrafi popsuć nam wiele godzin starań, w najważniejszym momencie.

39,90 zł
czytaj więcej

Vanguard Pastorały PRO T40 i T68

PRO T40

  • Innowacyjny system regulacji kątów, naciśnij jeden przycisk i gotowe
  • Błyskawiczna adaptacja do nierównego terenu
  • Cicha i błyskawiczna regulacja
  • Wysokość 520-1015mm

PRO T68

Te same cechy co T40 w wyższym wydaniu

Wysokość 780-1730mm

589,00 zł
czytaj więcej

Vanguard Pastorał PRO B62

Pastorały z serii Pro pełne są innowacyjnych cech, ustalających standard w branży. Nieważne, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, z tym pastorałem będziesz strzelać jak profesjonalista! Pastorał oferuje gumowy kabłąk w kształcie litery V, pierwszy w swoim rodzaju.

369,00 zł
czytaj więcej

Vanguard Uni-Stik

Lekki i kompaktowy Uni-Stik jest poręcznym wsparciem podczas strzelania. Może być używany jako samodzielny monopod w pozycji siedzącej lub klęczącej bądź w połączeniu z pastorałem dla dodatkowej stabilności.

199,00 zł
czytaj więcej

Vanguard Equalizer 1QS i 2QS

Equalizer 1QS wyposażony jest w system szyn Picatinny, który umożliwia jeszcze szybsze przyczepianie i odczepianie broni. Myśliwi docenią z pewnością szybkość jego rozstawiania oraz łatwość zmiany położenia. Sprężynowy amortyzator redukuje wstrząsy i wibracje zapewniając solidną podstawę.

389,00 zł
czytaj więcej

Vanguard dwójnóg Equalizer Pro 1 i Pro 2

Equalizer Pro 1 jest najlepszym obrotowym dwójnogiem Vanguard. Został zaprojektowany wedle wskazówek doświadczonych myśliwych z całego świata. Jego rozstawienie zajmuje kilka sekund. Dwójnóg umożliwia ustawienie niezwykle precyzyjnej pozycji dzięki 3-osiowej głowicy wraz z ruchem w przód i tył oraz z boku na bok -30 +30 stopni.

524,00 zł
czytaj więcej

Vanguard statywy - trójnogi

Kiedy ktoś poszukuje czegoś bardziej budżetowego do strzelań precyzyjnych, doskonałym uzupełneiniem uchwytu do broni PIG czy HOG będzie statyw ze stopu aluminium Vanguard Alta CA 203AGH z głowicą z gripem pistoletowym GH-30 został zaprojektowany aby sprostać oczekiwaniom entuzjastów fotografii i nietylko.

499,00 zł
czytaj więcej

Vanguard zestawy do czyszczenia optyki

CK6N1 Zawiera:

  • Pędzelek z pompką i czyścikiem
  • Płyn do czyszczenia optyki
  • Suche i nasączone chusteczki do optyki
  • Futerał

CK3N1 Zawiera:

Pędzelek z pomką i czyścickiem

139,00 zł
czytaj więcej

Strony