Koncesja Przyklejony

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 18.03.2015 otrzymaliśmy koncesję o numerze B-009/2015. Zapraszamy więc do zakupów u nas towarów koncesjonowanych jak broń i amunicja.

czytaj więcej

Mata strzelecka PWS mod. 1

Mata strzelecka PWS mod.1 to niezwykle uniwerslany i przydanty element wyposażenia strzeleckiego. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, zapewnia odizolowanie strzelca od mokrego podłoża - wykonana jest z oryginalnej cordury Multicam  (możliwość wykonania również w innych kolorach), podgumowanej od spodu.

145,00 zł
czytaj więcej

Otis - Breech-to-Muzzle Gun Cleaning System - Rifle .17 - .45cal - 210

Profesjonalny zestaw do czyszczenia broni Breech-to-Muzzle® Gun Cleaning System, wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Otis Technology. Przeznaczony jest do czyszczenia broni długiej o kalibrze od .17 do .45.

199,00 zł
czytaj więcej

FOSCO - Farba do maskowania różne kolory

Farba, którą sami wykorzystujemy w maskowaniach. Doskonale pokrywa broń, wyposażenie itp.

 

Profesjonalna szybkoschnąca farba do maskowania
broni, pojazdów i elementów oporządzenia.

29,00 zł
czytaj więcej

Magazynki XLR AICS 308 na 10szt.

Magazynki XLR AICS 308 na 10szt., są niezbędnym uzupełnieniem osad frmy KRG. Wykonane z metalu, niezwykle odporne, pozwalają na zwiększenie standardowej ilości amunicji i błyskawiczną wymianę pustego magazynka.

551,00 zł
czytaj więcej

Luneta obserwacyjna LO-04 12-36x60

Luneta obserwacyjna przeznaczona dla profesjonalistów. Posiada krzyż wyskalowany w miliradianach w pierwszym planie.

2 000,00 zł
czytaj więcej

Hamulec wylotowy

Hamulec wylotowy wykonany w rusznikarni Janczewskich. Pasuje do broni o różnych kalibrach i średnicy gwintu. Wykoanny zgodnie z zasadami sztuki, posiada szereg otworów na całym obwodzie skutecznie osłabiających odrzut broni, z jednoczesnym odprowadzeniem gazów do okoła lufy.

250,00 zł
czytaj więcej

Latarka LA-2

Latarka bardzo mocno testowana przez PSKBPISS oraz funkcjonariuszy różnych służb. Doskonale spełnia ich wymagania. Kompaktowa, pozwala na montaż zarówno na broni krótkiej jak i długiej. Posiada dwa tryby świecenia – stroboskopowy oraz ciągły. Zasilana dwoma bateriami CR123A.

280,00 zł
czytaj więcej

Latarka ze wskaźnikiem celu LA-1L

Latarka LA-1L to małe urządzenie, które rozwiązuje dużo problemów. Z zasady latarki ze wskaźnikami celu są duże. W związku z czym, rzadko nosimy je ze sobą i prawie nigdy nie mamy ich na broni kiedy są potrzebne. Spora ilość sytuacji kiedy musimy użyć broni odbywa się w odbiegających od idealnych warunkach oświetleniowych.

367,00 zł
czytaj więcej

Mehcanizm spustowo uderzeniowy Tikka T3 Barnard

Wykonany z wysokiej jakości stali, nie posiada wytłoczek, czy elementów z metali lekkich. Jest podobny do mechanizmów sportowych Barnard, zaprojektowany przez przedstawiciela tejże firmy na USA Maca Tiltona z MT Guns. Posiada możliwość regulacji w zakresie 300-1500g.

1 400,00 zł
czytaj więcej

Strony