Koncesja Przyklejony

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 18.03.2015 otrzymaliśmy koncesję o numerze B-009/2015. Zapraszamy więc do zakupów u nas towarów koncesjonowanych jak broń i amunicja.

czytaj więcej

Dwójnogi

Z przyjemnością informujemy, że dwójnogi są znowu dostępne. Przepraszamy wszystkoch za niedogodność oczekiwania na nie. Zapraszamy do zakupów.
 

czytaj więcej

KRG - osada X-ray do Tikka T3 i Remington 700

Ogólne informacje

Osada X-Ray jest klasą samą w sobie. Jest wartością, elementem wyposażenia nie do przecenienia.

3 176,00 zł
czytaj więcej

Kryptek - zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem

Jesteśmy dumni mogąc poinformować, że zostaliśmy oficjalnym przedstawicieleme firmy Kryptek na Polskę. Pełna rozmiarówka z katalogu dostępna powinna być latem. Na razie zapraszamy do obejrzenia ubrań w naszej siedzibie, bądź katalogów na naszej stronie.

czytaj więcej

Targi EXPOHunting

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko podczas targów EXPOHunting w Sosnowcu. Podczas rozmowy, będzie można zobaczyć większość naszych produktów i przyjżeć się nowościom. Fachowa obsługa odpowie na wszystkie pytania. Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy na stoisko numer 18.

czytaj więcej

Poziomica do broni montowana na lunecie

Poziomica do broni jest nie malże niezbędnym narzędziem przy strzelaniu precyzyjnym. Każdy strzelec długodystansowy wie jak ważne jest prawidłowe i powtarzalne ułożenie broni. Drobne przechyły wpływają na poważne uchybienia na tarczy zarówno w pionie jak i w nieco mniejszym zakresie w poziomie.

100,00 zł
czytaj więcej

Uchwyt do latrki prosty

Prezentujemy prosty uchwyt do roweru, w którym można zamontować latarkę. Dzięki obrotowemu połączeniu pomiędzy uchytwami regulacja jest szybka i łatwa.
 

12,00 zł
czytaj więcej

Testy lunet w Płońskim Stowarzyszeniu Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego

Dzięki podobnym zianteresowaniom i zbieżnym celom, w wielu zakresach, nawiązaliśmy współpracę z Płońskim Stowarzyszeniem  Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego. Nasza optyka - zarówno lunety jak i kolimatory trafiły na wiele rodzajów broni i były testowane. Poniżej kilka opisów i wniosków jakie członkowie organizacji wyciągneli po kilku tygodniach wykorzystywania naszego sprzętu. Również zdjęcia za zgodą Stowarzyszenia. Opisy dotyczą kilku testujących, w wybranym zakresie:

czytaj więcej

Montaż szybki do kolimatora zamkniętego KZ-03 PWS

W naszej ofercie poszukiwany przez niektórych montaż z szybkim zapięciem do kolimatora zamkniętego kz-03. Precyzyjny mechanizm zamykający gwarantuje pewne i powtarzalne osadzenie. Montaz wymaga drobnej korekty osadzenia, przeznacozny jest do kz-013. Wymaganą zmianę wykonamy dla Państwa niodpłatnie wraz z zakupem kolimatora kz-03.

210,00 zł
czytaj więcej

Pociski

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju i kalibru pociski firmy lapua.

Sprzedawane w opakowaniach zbiorczych.

W razie braku typu lub kalibru poszukiwanego przez Państwa pocisku prosimy o kontakt w celu zamówienia.

Zapraszamy do zakupów.
 

169,00 zł
czytaj więcej

Strony