Montaż szybki do kolimatora zamkniętego KZ-03 PWS

W naszej ofercie poszukiwany przez niektórych montaż z szybkim zapięciem do kolimatora zamkniętego kz-03. Precyzyjny mechanizm zamykający gwarantuje pewne i powtarzalne osadzenie. Montaz wymaga drobnej korekty osadzenia, przeznacozny jest do kz-013. Wymaganą zmianę wykonamy dla Państwa niodpłatnie wraz z zakupem kolimatora kz-03.

210,00 zł
czytaj więcej

Pociski

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju i kalibru pociski firmy lapua.

Sprzedawane w opakowaniach zbiorczych.

W razie braku typu lub kalibru poszukiwanego przez Państwa pocisku prosimy o kontakt w celu zamówienia.

Zapraszamy do zakupów.
 

169,00 zł
czytaj więcej

Malowanie broni

Malowanie broni ma długą historię i tradycję. Poza walorami maskującymi, które dla myśliwego nie mają aż tak dużego przełożenia, powoduje powstanie dodatkowych dwóch pozytywnych zjawisk. Malowanie podkreśla indywidualizm. Często wzór jest nie do odtworzenia, więc nawet dwie podobnie pomalowane jednostki będą się mocno różnić.

150,00 zł
czytaj więcej

Osłona na kolimator zamknięty KZ-03 mała

Ze względu na liczne pytania w ofercie naszej firmy pojawiła się osłona na kolimator KZ-03. Nie zabezpiecza ona jak OSG-13 całości kolimatora, jedynie szkła, czy to przy przzenoszeniu czy czyszczeniu danej jednostki broni. Doskonałe uzupełnienie KZ-03 jak i wcześniejszych modeli KZ-013 i KZ-013 mod.

12,00 zł
czytaj więcej

Lb-02 z nową siatką!

Właśnie trafiłyły do nas nowe biegówki z siatką celowniczą oznaczoną IR35 w postaci kropki. Kropka ma zaledwie 2 MOA (przy powiększeniu 4x). Sprzyja to celnemu strzelaniu podczas polowań zbiorowych, gdzie przy dynamicznym namierzaniu możemy wykorzystać podświetlany krzyż, dający efekt podobny jak w kolimatorze, a przy potrzebuie celniejszego strzału, zmienić krotnosć na 4x i dokładnie wycelować. Zachęcamy do zakupów.

czytaj więcej

Kolimatory KZ-03 znowu dostępne

Właśnie otrzymaliśmy nową dostawe kolimatorów KZ-03. Zapraszamy do zakupów!

czytaj więcej

Szkolenie strzeleckie z obsługi broni krótkiej i długiej

Szkolenie z podstaw obsługi wybranego rodzaju broni. Organizowane jest na życzenie i według potrzeb uczestnika/uczestników od 1 h do kilku dni. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu informacji.

1,00 zł
czytaj więcej

Szkolenie długodystansowe do 600m

Szkolenie to ma za zadanie dać solidne podstawy do samodzielnego rozpoczęcia treningów i strzelania na dystansie 600m i więcej. W ramach nauki poświęcony zostanie czas zarówno na teorię jak i praktykę strzelania precyzyjnego.

750,00 zł
czytaj więcej

Szkolenie strzeleckie długodystansowe dla myśliwych II do 600m

Szkolenie to jest dostępne dla osób, które pozytywnie ukończyły etap I. Jego zadanie to zwiększyć odległość precyzyjnego ognia i co za tym idzie możliwości pozyskania zwierzyny przez myśliwego.

500,00 zł
czytaj więcej

Szkolenie strzeleckie długodystansowe dla myśliwych I do 300m

Szkolenie to ma dwa zadania. Nauczyć podstaw strzelania precyzyjnego i jego trening na dystansie do 300m oraz nauczyć w jaki sposób wybierać i skompletować sprzęt niezbędny do polowania na dłuższych dystansach.

500,00 zł
czytaj więcej

Strony