Koncesja Przyklejony

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 18.03.2015 otrzymaliśmy koncesję o numerze B-009/2015. Zapraszamy więc do zakupów u nas towarów koncesjonowanych jak broń i amunicja.

czytaj więcej

Poziomica do broni montowana na lunecie

Poziomica do broni jest nie malże niezbędnym narzędziem przy strzelaniu precyzyjnym. Każdy strzelec długodystansowy wie jak ważne jest prawidłowe i powtarzalne ułożenie broni. Drobne przechyły wpływają na poważne uchybienia na tarczy zarówno w pionie jak i w nieco mniejszym zakresie w poziomie.

100,00 zł
czytaj więcej

Uchwyt do latarki na magnesach

Świetny uchwyt do latarki, dzięki dwóm silnym magnesom pozwala na jej błyskawiczny montaż i demontaż na stalowych elementach. Doskonałą do montażu oświetlenia na elementach których poś zgrywa się z osią latarki.

85,00 zł
czytaj więcej

Uchwyt do latrki prosty

Prezentujemy prosty uchwyt do roweru, w którym można zamontować latarkę. Dzięki obrotowemu połączeniu pomiędzy uchytwami regulacja jest szybka i łatwa.
 

12,00 zł
czytaj więcej

Testy lunet w Płońskim Stowarzyszeniu Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego

Dzięki podobnym zianteresowaniom i zbieżnym celom, w wielu zakresach, nawiązaliśmy współpracę z Płońskim Stowarzyszeniem  Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego. Nasza optyka - zarówno lunety jak i kolimatory trafiły na wiele rodzajów broni i były testowane. Poniżej kilka opisów i wniosków jakie członkowie organizacji wyciągneli po kilku tygodniach wykorzystywania naszego sprzętu. Również zdjęcia za zgodą Stowarzyszenia. Opisy dotyczą kilku testujących, w wybranym zakresie:

czytaj więcej

Montaż szybki do kolimatora zamkniętego KZ-03 PWS

W naszej ofercie poszukiwany przez niektórych montaż z szybkim zapięciem do kolimatora zamkniętego kz-03. Precyzyjny mechanizm zamykający gwarantuje pewne i powtarzalne osadzenie. Montaz wymaga drobnej korekty osadzenia, przeznacozny jest do kz-013. Wymaganą zmianę wykonamy dla Państwa niodpłatnie wraz z zakupem kolimatora kz-03.

210,00 zł
czytaj więcej

Pociski

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju i kalibru pociski firmy lapua.

Sprzedawane w opakowaniach zbiorczych.

W razie braku typu lub kalibru poszukiwanego przez Państwa pocisku prosimy o kontakt w celu zamówienia.

Zapraszamy do zakupów.
 

169,00 zł
czytaj więcej

Malowanie broni

Malowanie broni ma długą historię i tradycję. Poza walorami maskującymi, które dla myśliwego nie mają aż tak dużego przełożenia, powoduje powstanie dodatkowych dwóch pozytywnych zjawisk. Malowanie podkreśla indywidualizm. Często wzór jest nie do odtworzenia, więc nawet dwie podobnie pomalowane jednostki będą się mocno różnić.

150,00 zł
czytaj więcej

Osłona na kolimator zamknięty KZ-03 mała

Ze względu na liczne pytania w ofercie naszej firmy pojawiła się osłona na kolimator KZ-03. Nie zabezpiecza ona jak OSG-13 całości kolimatora, jedynie szkła, czy to przy przzenoszeniu czy czyszczeniu danej jednostki broni. Doskonałe uzupełnienie KZ-03 jak i wcześniejszych modeli KZ-013 i KZ-013 mod.

12,00 zł
czytaj więcej

Lb-02 z nową siatką!

Właśnie trafiłyły do nas nowe biegówki z siatką celowniczą oznaczoną IR35 w postaci kropki. Kropka ma zaledwie 2 MOA (przy powiększeniu 4x). Sprzyja to celnemu strzelaniu podczas polowań zbiorowych, gdzie przy dynamicznym namierzaniu możemy wykorzystać podświetlany krzyż, dający efekt podobny jak w kolimatorze, a przy potrzebuie celniejszego strzału, zmienić krotnosć na 4x i dokładnie wycelować. Zachęcamy do zakupów.

czytaj więcej

Strony